Wyszukiwarka
Pożegnanie Neli  6.12.2017

Dzisiaj Sąd zrobił mikołajkowy prezent Neli i Jej Rodzicom. Doczekali się postanowienia o powierzeniu pieczy.  Od dziś Nela ma mamę i tatę na zawsze :-)))

Czytaj Więcej
Urodziny Norberta  2.12.2017

Dzisiaj wielki dzień. Norbert skończył trzy latka :-))) Był tort ze świeczką i  mnóstwo gości.  Tak się złożyło że gościliśmy drugą grupę studentek fizjoterapii czwartego roku UM.

Czytaj Więcej
Aparaty słuchowe. 1.12.2017

Nicola i Wojtek mają nowe aparaty słuchowe. Co trzy lata dzieciom należy się refundacja z NFZ w wysokości 2000 zł.  Niestety poprzedni aparat Wojtka nie wytrzymał trzech lat:-(.

Czytaj Więcej
Blak Friday 25.11.2017

Do świat Bożego Narodzenia jeszcze miesiąc, ale  w Poznaniu  już można poczuć zapach świątecznej atmosfery. Przy Placu Wolności ruszyło Poznańskie Betlejem.

Czytaj Więcej
Ż... jak życie 22.11.2017

Życie... nasze codzienne... toczy się, jak lokomotywa w wierszu Tuwima. Rankiem powoli, ospale,  potem coraz szybciej, a wieczorem trudno wyhamować. Dzień w naszym domu rozpoczyna się  wcześnie,  parę minut po  piątej.

Czytaj Więcej
Goście Goście... 9.11.2017

Dzisiaj szczególny dzień. Najpierw gościliśmy Angelikę - naszą panią porucznik, potem  Monikę i Isaaca. Nasi goście wpadli do nas na naszą popisową Cafe latte i by pobawić się z dziećmi :-)))

Czytaj Więcej
Zaduszki 2.11.2017

Dzisiaj Dzień Zaduszny. Wspominamy naszych bliskich zmarłych i modlimy się za dusze czyśćcowe - wierząc, że nasza modlitwa i światło zniczy wypraszają im niebo. Dopiero dzisiaj wyruszyliśmy na cmentarz.

Czytaj Więcej
Light  Party 31.10.2017

W naszym domu znów zrobiło się międzynarodowo. Gościliśmy Marli i kilka innych osób z Poznan International Church. Marli przywiozła nam przepyszne naleśniki i domowej roboty lody :-)))

Czytaj Więcej
Pożegnanie Marzenki 29.10.2017

W piątek pożegnaliśmy Marzenkę. Była u nas prawie dwa lata. Wreszcie ma Mamę i Tatę - takich na zawsze :-)))  Życzymy nowej rodzinie wielu szczęśliwych chwil :-))) i dziękujemy za kwiaty i słodycze :-))) 

Czytaj Więcej
Podziękowania 17.10.2017

W piątek  spotkała nas niespodzianka. Dostaliśmy od Pani Oli Szczepaniak dostawkę X Rider 2w1 do wózka, za którą bardzo, bardzo dziękujemy :-))))

Czytaj Więcej
Ślub Jessicy i Szymona  30.09.2017

We wrześniu podróżujemy. Byliśmy  na weselu w Zakopanem, tydzień później jechałam na konferencję dla nauczycieli szkół specjalnych do Brennej, niedaleko Szczyrku. 29.10 przyszedł czas na Nowy Sącz.

Czytaj Więcej
Urodziny Nicolki 24.09.2017

Nicola skończyła wczoraj dziewięć lat.  Jak ten czas leci... Pamiętam - całkiem niedawno jej roczek, a już na torcie pojawiło się dziewięć świeczek. Była też kolejna lala w prezencie,

Czytaj Więcej
Przedszkole 2.09.2017

Wakacje i... po wakacjach. Przenieśliśmy naszą stronę, a więc i blog na Home.pl. Zachwyceni nie jesteśmy, niestety...  Na blogu nie da się dodawać komentarzy.

Czytaj Więcej
Zmiany... 9.08.2017

Mało ostatnio piszemy, a to dlatego, że niemiecka firma w której wykupiliśmy stronę rezygnuje z polskiej filii :-( Musimy się przenieść na inny serwer...

Czytaj Więcej
Urlop... 26.07.2017

Jesteśmy już po urlopie. Co roku możemy " nie sprawować opieki nad dziećmi przyjętymi do pogotowia" przez ponad dwa tygodnie :-))) To czas by pobyć tylko z naszymi....

Czytaj Więcej