Podziękowania 17.10.2017

 W piątek  spotkała nas niespodzianka. Dostaliśmy od Pani Oli Szczepaniak dostawkę X Rider 2w1 do wózka, za którą bardzo, bardzo dziękujemy :-)))) Umili spacery naszym średniakom.  Wczoraj wypróbował ją Norbert. Tak Mu się spodobała, że nie chciał zejść . Wykorzystamy ja przy następnym spacerze. Polecamy http://dostawka.com.pl/pl/strona-glowna .
W naszym domu  na razie przerwa od infekcji :-)))  Za to  sporo planowanych wizyt lekarskich za nami i przed nami. Dzisiaj Kasia była w poradni metabolicznej u dr Kałużnego.  Wykluczył chorobę metaboliczną :-))) W czwartek Granci i Kornelkę czeka wieczorna wizyta u ortopedy.  Bardzo dziękujemy Panu dr  Kolaśniewskiemu :-))). Od lat przyjmuje nas w swoim prywatnym gabinecie :-))) Potem mamy zaplanowanego okulistę i... szczepienia. Czekamy też na termin gruntownej diagnozy u psychologa dla Kasi i Salimy. 
Intensyfikuje się też u dzieci szkolnych - nauka, nauka i nauka... karkówki i sprawdziany -  w tym tygodniu codziennie. Czasami i jedno i drugie. Do tego dochodzą zadania domowe, lektury i uczenie do ustnych odpowiedzi. Może dobrym pomysłem byłoby danie dzieciom choć jednego dnia wolnego w tygodniu od nauki.  Mają się rozwijać,  formować duchowo, mieć pasje, uprawiać sport... kiedy????

20171018_095339jpg