" Podziel się dzieciństwem" 21.02.3017

Drugi tydzień ferii był w naszym domu także bardzo intensywny. Wraz Alą wybrałam się do "Salonu Cudownych Przemian", gdyż Ala postanowiła oddać włosy na peruki dla chorych dzieci. Salon Justyny i Macieja współpracuje z fundacją" Podziel się dzieciństwem". Akcja zbierania włosów dla dzieci po chemioterapii i tracących włosy z powodu łysienia plackowatego została zapoczątkowana w 2014 roku. Już ponad 1000 osób oddało  włosy. Szczególnie poszukiwane są warkocze dziecięce, by włosy na głowach chorych dzieci wyglądały naturalnie. Ala nie ma już warkocza, ale za to śliczną krótką fryzurkę i dyplom:-) Dziękujemy Pani Joli za tę piękną fryzurę i obcięcie grzywki Salimie :-)
W ferie Wojtek stawiał pierwsze kroki na lodowisku. Początki były trudne, ale się nie zrażał. Po godzinie udało Mu się obejść przy bandzie całe lodowisko. Dobrze że jest zimno. Będzie można takie wyjście jeszcze powtórzyć.
W ferie także wyjechaliśmy z maluchami na dwa dni do Zduńskiej Woli. My rozwijaliśmy się wzmacnialiśmy duchowo, a Granci i Kasia miały nas tylko na wyłączność. To też był dla nich taki "dzień jedynaka". Adam nosił Grancię a ja Kasię :-) Dziękujemy Natalii że została z resztą ekipy i Babci Basi, że organizowała atrakcje Nicoli.
Dziękujemy Szkole Podstawowej im. Św Filipa Neri w Luboniu za pieluchy, kaszki, słoiczki,  płyny do prania:-) Jesteśmy bardzo wzruszeni :-))))Dziękujemy dwóm rodzinom  które w ostatnim czasie obdarowały nas ślicznymi zabawkami i ubrankami la maluchów:-)))

20180222_112314jpg20180221_114734jpg