Poradnia genetyczna 28.11.2018

Losu nie należy kusić, ani w naszym domu głośno się cieszyć że wszystkie dzieci zdrowe...  W niedzielę były  zdrowe  a dziś już nie :-(((. Salima kaszle i ma katar. Neli i Nataszce także cieknie z nosa. Nicola źle czuła się w szkole, podobno spała w świetlicy trzy godziny.   Granci z alergizowała się na mleko. Jeszcze nie ma wysokich temperatur, ale... nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. U niemowląt stan potrafi się pogorszyć bardzo szybko:-(
 Jakiś urodzaj ostatnio na alergie. Najpierw Kornelia, potem Salima a teraz Granci.  Dobrze że zawsze w domu mamy Bebilon Pepti.  Kaszka  dla dzieci z alergią także stoi sobie na półce.  Dobrze, ze dzieci nie mają rozwiniętego smaku.  Jedzenie dla dzieci z alergią nie pachnie i nie smakuje zbyt dobrze, ale  maluchy  na szczęście jedzą wszystko.  Wyjątek stanowi Norbert, który nadal nie je prawie nic :-(  Poza słodyczami nadal je tylko bułki, panierowanego kotleta, paluszek rybny i tłuczone ziemniaki. Te ziemniaki to nowość :-) Wszystko to popija Kubusiem. Jesteśmy zdziwieni, bo na tym menu przybrał i wygląda zdrowiej niż gdy do nas trafił.

Dzisiaj długo oczekiwany dzień. Odbyła konsultacja Kornelki i Norberta w poradni genetycznej.  Po wnikliwych  analizach wyników badań genetycznych i wypisów ze szpitali  Pani Doktor orzekła że dzieci są zdrowe :-)))  To dla nich bardzo dobra wiadomość :-))).  
Po powrocie, Adam zrobił dzieciom  sesję fotograficzną. Mój mąż  był w swoim żywiole. Dzieci chętnie pozowały.  Czasami robimy takie pamiątki i dla nas i dla rodziców adopcyjnych lub biologicznych. Z okazji urodzin Norberta sprezentujemy takie artystyczne zdjęcie Mamie i Babci dzieci . Norbert na początku grudnia kończy trzy lata.  Jutro będzie pierwsza z urodzinowych imprez w Fundacji przy okazji spotkania z rodziną. Drugi tort będzie u nas w domu w dniu urodzin.

Dziękujemy Państwu Branieckim za ubranka i zabawki dla naszych dzieci :-))) Dziękujemy Rodzicom adopcyjnym Neli za słodycze :-)))

dsc_1621jpg