Talenty artystyczne 22.12.2017

 Coraz bliżej święta., a maluchy znów chore:-) Czyż  tradycji musi stać się dość i koniecznie w świątecznym czasie będziemy musieli  odwiedzić izbę przyjęć???  Bez odwiedzin na SORze święta nieważne.  Na razie są katary, kaszel i temperatura. Nasz młody Doktor z przychodni rejonowej orzekł iż antybiotyków jeszcze nie potrzeba :-) Norbert i Salima powoli wychodzą, ale Kornelka ma ciągle jeszcze stan podgorączkowy. Kaszle też mocno Kasia. Katar spływa jej do gardła. Na szczęście na razie nie gorączkuje. 
Mimo infekcji nasze dzieci rozwijają się artystycznie. Ala grała na ukulele kolędy w szkole. Dostała nawet za to dodatkowe punkty do zachowania.  Nicolka występowała w jasełkach w OSW dla Dzieci Niesłyszących- śpiewała i tańczyła, oraz wraz z Panią Eleni i Panią Magdą Steczkowską  śpiewała kolędy. Gwiazdy koncertowały z dziećmi z zespołu "Trzej Królowie" z okazji ustawienia szopki bożonarodzeniowej na lotnisku. To zresztą nie pierwszy występ Pani Eleni w towarzystwie dzieci. Były władze miasta i Ksiądz Arcybiskup.
Swój pierwszy poważny występ miała też Salima w przedszkolu z okazji Mikołaja. Salimkę zjadła jednak trema. Stała  z paluchem w buzi, miętoląc sukienkę, gdy inne dzieci tańczyły. Poza tym panicznie boi się Mikołaja. 

Bardzo, bardzo dziękujemy Pani Dobrochnie Perz :-))))

20171219_143352jpg