O nas...Długo zastanawiałam się co napisać "o nas".
My - jako małżeństwo zaistnieliśmy w 2003 roku.W czerwcu tego roku pobraliśmy się i to był fundament naszej rodziny. W 2004 roku urodziła się nasza córka Alicja , teraz urocza trzynastolatka, pięknie rysująca, śpiewająca i bardzo odpowiedzialna, biorąc pod uwagę jej młody wiek -))) W 2006 roku przyszedł na świat Wojtek - indywidualista o bardzo sprecyzowanych zainteresowaniach, mający w zasadzie od urodzenia inne zdanie niż wszyscy. Jak kot - chodzi swoimi drogami :-)))  W 2008 roku czekaliśmy na narodziny... Małgosi, ale widocznie miało być inaczej... Po rekolekcjach w Rychwałdzie także w 2008 r, odkryliśmy nasze nowe powołanie, przeorganizowaliśmy całe nasze życie i postanowiliśmy stworzyć rodzinę zastępczą.W grudniu 2008 roku oficjalnie ruszyło nasze Pogotowie Rodzinne. Pierwsze dziecko odebrałam z oddziału noworodkowego 5.01 2009 roku. Pawełek szczęśliwie został adoptowany. Od tej pory zawsze gościmy kilkoro dzieci w naszym domu - najczęściej ośmioro.  Mój mąż przestał wykańczać wnętrza i zajmować się glazurą i stał się "Tatą na etacie" a ja łączę funkcję mamy wielu dzieci i nauczycielki w Ośrodku Szkolno-Wych. dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Poznaniu. Od maja 2012 należymy też do FZŚ - wspólnoty na wzgórzu Przemysła w Poznaniu. Formujemy się także jako małżeństwo.

 W 2011 roku adoptowaliśmy Nicolkę - która wcześniej dwa lata była naszym dzieckiem pogotowiowym. Nicolka jest niepełnosprawna. Chodzi  do szkoły i wszędzie jej pełno. Jest nas dużo ... ale już sobie nie wyobrażamy, że mogłoby być inaczej.

Na tej stronie będziemy się dzielić swoimi radościami i kłopotami. Będziemy też zamieszczać zdjęcia naszych dzieci i biologicznych i przyjętych, niestety tylko te, które możemy. Tych dzieci, których jesteśmy opiekunami prawnymi lub tych, których rodzice nam na to pozwolili i tylko wtedy gdy nie skomplikuje to i tak trudnej sytuacji dziecka. Serdecznie zapraszamy.

Beata Przybylska - Rejment, Adam Rejment, Ala,Wojtek i Nicolka Rejment


Dzieci w naszym pogotowiu: 

Obecnie członkami naszej rodziny jest sześcioro dzieci przyjętych :

  • Gabrysia   - 4,5 r  
  • Weronika - 1,6 r
  • Olek - 2 lata 
  • Mikołaj- 3,6 r
  • Natalia - 3,5 r
  • Bartosz 8 mieś

* imiona zmienione ze względu na dobro dzieci.


W opiece nad dziećmi i w prowadzeniu gospodarstwa domowego pomagają nam:


FABIOLA-
mama siódemki dzieci, dla której wyzwania wielodzietnej rodziny są codziennością :-)  Pomaga nam dorywczo i w sytuacjach "W".
 
Brygida Ciszak
studentka V roku Bezpieczeństwa. Po studiach pragnie zostać policjantką. . Pomaga nam dorywczo i w sytuacjach "W".
Oliwia Cieślak - studentka polonistyki.  Pomaga nam dorywczo i w sytuacjach "W".

Mamy także zwierzęta: kotkę Pumę i  kota Stacha