O nas...Długo zastanawiałam się co napisać "o nas".
My - jako małżeństwo zaistnieliśmy w 2003 roku.W czerwcu tego roku pobraliśmy się i to był fundament naszej rodziny. W 2004 roku urodziła się nasza córka Alicja , teraz urocza trzynastolatka, pięknie rysująca, śpiewająca i bardzo odpowiedzialna, biorąc pod uwagę jej młody wiek -))) W 2006 roku przyszedł na świat Wojtek - indywidualista o bardzo sprecyzowanych zainteresowaniach, mający w zasadzie od urodzenia inne zdanie niż wszyscy. Jak kot - chodzi swoimi drogami :-)))  W 2008 roku czekaliśmy na narodziny... Małgosi, ale widocznie miało być inaczej... Po rekolekcjach w Rychwałdzie także w 2008 r, odkryliśmy nasze nowe powołanie, przeorganizowaliśmy całe nasze życie i postanowiliśmy stworzyć rodzinę zastępczą.W grudniu 2008 roku oficjalnie ruszyło nasze Pogotowie Rodzinne. Pierwsze dziecko odebrałam z oddziału noworodkowego 5.01 2009 roku. Pawełek szczęśliwie został adoptowany. Od tej pory zawsze gościmy kilkoro dzieci w naszym domu - najczęściej ośmioro.  Mój mąż przestał wykańczać wnętrza i zajmować się glazurą i stał się "Tatą na etacie" a ja łączę funkcję mamy wielu dzieci i nauczycielki w Ośrodku Szkolno-Wych. dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Poznaniu. Od maja 2012 należymy też do FZŚ - wspólnoty na wzgórzu Przemysła w Poznaniu. Formujemy się także jako małżeństwo.

 W 2011 roku adoptowaliśmy Nicolkę - która wcześniej dwa lata była naszym dzieckiem pogotowiowym. Nicolka jest niepełnosprawna. Chodzi  do szkoły i wszędzie jej pełno. Jest nas dużo ... ale już sobie nie wyobrażamy, że mogłoby być inaczej.

Na tej stronie będziemy się dzielić swoimi radościami i kłopotami. Będziemy też zamieszczać zdjęcia naszych dzieci i biologicznych i przyjętych, niestety tylko te, które możemy. Tych dzieci, których jesteśmy opiekunami prawnymi lub tych, których rodzice nam na to pozwolili i tylko wtedy gdy nie skomplikuje to i tak trudnej sytuacji dziecka. Serdecznie zapraszamy.

Beata Przybylska - Rejment, Adam Rejment, Ala,Wojtek, Nicola i Gabrysia Rejment


Dzieci w naszym pogotowiu: 

Obecnie członkami naszej rodziny jest dziesięcioro  dzieci przyjętych 

  • Mikołaj- 5 lat
  • Magda - 2 lata
  • Oskar - 1 rok
  • Julita - 1 rok
  • Iga- 10 miesięcy
  • Marysia - 8 miesięcy
  • Patrycja - 9 miesięcy
  • Oliwier - 7 miesięcy
  • Franek - 11 miesięcy
  • Karolina - 1 miesiąc

* niektóre imiona zmienione ze względu na dobro dzieci.


W opiece nad dziećmi i w prowadzeniu gospodarstwa domowego pomagają nam:


Oliwia - studentka resocjalizacji


Magda -  studentka teologii
 
Aleksandra - studentka psychologii


Zwierzęta: mamy kotkę Pumę i  kota Stacha oraz rybki