O nas...Długo zastanawiałam się co napisać "o nas".
My - jako małżeństwo zaistnieliśmy w 2003 roku.W czerwcu tego roku pobraliśmy się i to był fundament naszej rodziny. W 2004 roku urodziła się nasza córka Alicja , teraz odpowiedzialna osiemnastolatka. W 2006 roku przyszedł na świat Wojtek - indywidualista o bardzo sprecyzowanych zainteresowaniach, mający w zasadzie od urodzenia inne zdanie niż wszyscy. Jak kot - chodzi swoimi drogami :-)))  W 2008 roku czekaliśmy na narodziny... Małgosi, ale widocznie miało być inaczej... Po rekolekcjach w Rychwałdzie także w 2008 r, odkryliśmy nasze nowe powołanie, przeorganizowaliśmy całe nasze życie i postanowiliśmy stworzyć rodzinę zastępczą. W grudniu 2008 roku oficjalnie ruszyło nasze Pogotowie Rodzinne. Pierwsze dziecko odebrałam z oddziału noworodkowego 5.01 2009 roku. Pawełek szczęśliwie został adoptowany. Od tej pory zawsze gościmy kilkoro dzieci w naszym domu - najczęściej ośmioro.  Mój mąż przestał wykańczać wnętrza i zajmować się glazurą i stał się "Tatą na etacie" a ja łączę funkcję mamy wielu dzieci i nauczycielki w Ośrodku Szkolno-Wych. dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Poznaniu. Od maja 2012 należymy też do FZŚ - wspólnoty na wzgórzu Przemysła w Poznaniu. Formujemy się także jako małżeństwo.

 W 2011 roku adoptowaliśmy Nicolkę, obecnie to trzynastolatka  - która wcześniej dwa lata była naszym dzieckiem pogotowiowym. Nicolka jest niepełnosprawna. Chodzi  do szkoły i wszędzie jej pełno. W 2020 r. adoptowaliśmy Gabrysię. Gabrysia ma siedem lat. Jest z nami od urodzenia. 

 Jest nas dużo ... ale już sobie nie wyobrażamy, że mogłoby być inaczej.

Na tej stronie będziemy się dzielić swoimi radościami i kłopotami. Będziemy też zamieszczać zdjęcia naszych dzieci i biologicznych i przyjętych, niestety tylko te, które możemy. Tych dzieci, których jesteśmy opiekunami prawnymi lub tych, których rodzice nam na to pozwolili i tylko wtedy gdy nie skomplikuje to i tak trudnej sytuacji dziecka. Serdecznie zapraszamy.

Beata Przybylska - Rejment, Adam Rejment, Ala,Wojtek, Nicola i Gabrysia Rejment


Dzieci w naszym pogotowiu: 

Obecnie członkami naszej rodziny jest dziesięcioro  dzieci przyjętych 

  • Vitalii- 4 lata
  • Magda - 4 lata
  • Olivier - 2 lata
  • Nikola - 2 lata
  • Mateusz- 1,5 roku
  • Piotr- 1 rok 
  • Danciu- 1 rok
  • Oliwier - 9 miesięcy
  •  Patryk- 9 miesięcy
  • Nell - 4 miesiące


* niektóre imiona zmienione ze względu na dobro dzieci.


W opiece nad dziećmi i w prowadzeniu gospodarstwa domowego pomagają nam:


..


 


Zwierzęta: mamy kotkę Pumę i  kota Stacha oraz rybki